Klaun

Wesoły Klaun Cyrkowiec to idealna atrakcja na imprezy dla dzieci takie jak urodziny, komunie, bale karnawałowe czy koncerty. Występ ten łączy wszystko co w cyrku i teatrze najlepsze!

Jego interaktywne show wypełnione jest pokazami cyrkowymi, sztuczkami magicznymi z udziałem dzieci, kolorowymi balonami, śmiesznymi scenkami, zabawami i konkursami z ogromną dawką uśmiechu. Występ można rozbudować o dodatkowe modelowanie balonowych stworków oraz pokaz wielkich baniek mydlanych w wykonaniu clowna na szczudłach.

Klauni na szczudłach zabawią także gości podczas festynu, wchodząc z nimi w śmieszne interakcje, pozując do zdjęć, skręcając balony według ich życzeń oraz wyczarują ogromne bańki mydlane. Klaun razem z animatorkami zapewni także najmłodszym rozrywkę w trakcie wesela, dając tym samym rodzicom czas na beztroską zabawę. Proponujemy także programy artystyczne gotowe do wykonania na scenie, w domu kultury, amfiteatrze, szkole czy przedszkolu.

W Mimezis Art uwielbiamy dobrą zabawę, dlatego dojedziemy wszędzie, gdzie nas potrzeba. Miasta w których często bywamy to m.in.: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Gdynia, Warszawa, Łódź, Poznań.