ATRAKCJE ŚWIĄTECZNE

PERSONALIZOWANY FILM OD ŚW. MIKOŁAJA

 

POKAZ OGNIA W WYKONANIU ELFÓW

Magiczne widowisko pełne niezwykłych efektów wizualnych i brawurowych manipulacji płonącymi rekwizytami. Ogniste Elfy zaprezentują swoje umiejętności przy akompaniamencie świątecznych hitów w nowoczesnej odsłonie. Pokaz jest okraszony efektami pirotechnicznymi i wesołym poczuciem humoru, co czyni go idealnym dla widzów w każdym wieku.

 

„NIEZWYKŁE PREZENTY” INTERAKTYWNE SHOW

Zabawny pomocnik Świętego Mikołaja, odkryje przed dziećmi tajemnice skrywane przez mikołajowy worek. Przedmioty z niego wyjęte będą latać, znikać i zadziwiać wszystkich wokół! Występ obejmuje także humorystyczne scenki  z udziałem osób z publiczności, pokazy cyrkowe,  sztuczki magiczne oraz improwizacje i konkursy ze słodkimi nagrodami.

 

ŚWIĄTECZNY POKAZ ŚWIETLNY

To wyjątkowe widowisko, które łączące w sobie umiejętności cyrkowe, muzykę i najnowsze technologie. Nowej generacji świecące rekwizyty, umożliwiają wyświetlanie w powietrzu barwnych grafik, zdjęć oraz logotypów klienta. Spersonalizowany, a co za tym idzie unikalny pokaz Logo Show to niezwykłe narzędzie promocyjne (zwłaszcza w świątecznej odsłonie)!

 

POSTACI DO DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH

Nasi artyści to aktywni aktorzy, którzy pasjonują się wcielaniem w rozmaite postaci. To właśnie dlatego ich szerokie uśmiechy i energia dobrej zabawy przyciąga dzieci i dorosłych podczas każdego wydarzenia. W okresie świątecznym szczególnie polecamy:
– Świętego Mikołaja
– Elfy i MegaElfy (na szczudłach)
– Mega-Renifera (na szczudłach)
– Śnieżynki / Elfinki / Panie Mikołajowe
– Anioły na szczudłach

 

IMPREZA FIRMOWA ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM LUB ELFEM (NA WESOŁO)

 

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU I SZKOLE

 

WIZYTA DOMOWA GWIAZDORA W WIGILIĘ