Szczudlarze

Nasi szczudlarze to równocześnie aktorzy, dlatego oprócz perfekcyjnego poruszania się na swoim rekwizycie, zawsze prezentują konkretną postać. Najczęściej występujemy na szczudłach jako klauni, mimowie lub cyrkowcy. Na specjalne życzenie możemy stworzyć kostium i charakteryzację według pomysłu klienta.

Zawsze uśmiechnięci szczudlarze mają 3m wzrostu, kolorowe kostiumy, makijaż i mnóstwo energii do zabawy, dlatego trudno przejść koło nich obojętnie! Stanowią bardzo widowiskową atrakcję, uświetniającą każdy festyn, piknik, paradę czy różnego rodzaju akcje reklamowe.

Postaci na szczudłach poruszają się po terenie eventu i co chwilę wchodzą w interakcje z widzami. Mogą rozdawać ulotki, cukierki, baloniki lub inne gadżety organizatora. Powitają gości hotelu lub restauracji. Przeprowadzą wesołe zabawy i konkursy. Uwielbiane przez dzieci jest zwłaszcza modelowanie balonów i czarowanie wielkimi bańkami mydlanymi w wykonaniu clownów na szczudłach.

W Mimezis Art uwielbiamy dobrą zabawę, dlatego dojedziemy wszędzie. Miasta w których jesteśmy to: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Gdynia, Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław.